Biz Kimiz?

OSAK Yazılım, Yerel Yönetimler ve Kamu Kurumları için Doğudan Türkiye’ye Teknolojiyi Tasarlayıp Üreten Bir Bilişim Firmasıdır.

Kamu sektörü, özel sektör ve yerel yönetimlerin bilişim alanındaki ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunabilmek amacıyla bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda geliştirdiği çözümlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir teknoloji ve danışmanlık şirketidir.

Kurulduğu günden bu yana kullanıcılarının istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini de katarak projeler geliştiren Osak Yazılım, uzman kadrosu, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı, Hızlı süreç prensiplerini kendisine ilke edinmiş ve bu disiplin ile teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.

100’ü aşkın kurumda binlerce kullanıcısı ile yürüttüğü bilişim projelerinde her zaman bilgi teknolojilerinden en yüksek verimin alınması doğrultusunda çalışmalarını yürütür.

AKTİF YÖNETİM

Yönetim süreçlerini hızlandırarak kurum içinde kontrol yeteneğini sağlıyoruz.

HIZLI ÇÖZÜM

Sonuç odaklı yaklaşım ve kısa uyarlama süreçleri ile sorunlarınızı en kısa sürede çözüyoruz.

DOĞRU HİZMET

Kurumunuzun iş süreçlerini ve özel ihtiyaçlarını en doğru ve hızlı şekilde analiz ederek en uygun çözümlerin devreye alınmasına yönelik, uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunuyoruz.